Monday the 30th - Montenegro Coupon

Pláže v okolí Herceg Novi

Oblasť pláží v okolí Herceg Novi je dlhá 25 km a nachádzajú sa tu zátoky, malé ostrovy, pláže rozličných typov a príťažlivé miesta s hornatým pozadím, farebnými dedinkami a usadlosťami, ktoré sa nachádzajú medzi olivovými hájmi a inou exotickou stredomorskou vegetáciou.


Pláž Igalo

Igalo
Igalo zahrňuje pobrežnú líniu od rieky Sutorina po reštauráciu Galeb. Je to súčasne kúpacia pláž s promenádou. Časť pláže je piesková a ďaľšia časť betónová čo umožňuje príjemné kúpanie. Pre tích, ktorí majú radi kúpacie pláže, ktoré sú súčasťou hotela je Igalo výborná voľba. Je tam množstvo reštaurácií a kaviarní, ktoré sú silným lákadlom vôňou rybacích špecialít, zvukom dobrej hudby a príjemného prostredia. A pretože je tam mnoho nádherných a dobre oblečených dievčat veľa ľudí volá túto pláž "najdlhšia lávka" na jadrankom pobreží.
Pláž je 1500 m dlhá a jej kapacita je 3500 ľudí.

Pláž Mirista

Mirista
Údolie Miriste sa nachádza medzi údolým Zanjic a mysom Miriste. Je najatraktívnejšou lokalitou v tejto oblasti. Moderná kúpacia pláž nazývaná Masline bola postavená v údolí kombinovane z betónu a piesku. Pláž je oddelená od hustého olivového lesa krovinami v tvare schodov a stvárňuje jedinečnú harmóniu s morom, ktorú môže vytvoriť iba príroda.


Pláž Zanjic

Zanjic
Zanjic sa nachádza v údolí Miriste asi 7 km od Herceg Novi. Je obklopená olivovými hájmi a azúrovou morskou vodou. Pláž je 300 m dlhá, 15 m široká a jej kapacita je 1000 ľudí.
V pozadí Zanjic je olivový háj kde môžete nájisť tieň, vypiť si víno, alebo sa potešiť zo špecialít Lustice. V blízkosti sa nachádza Modrá jaskyňa a ostrovček Mamula so starou rakúskou pevnosťou. Môžete sa k nej preplaviť na loďkách. Prístup na pláž Zanjic je z pevniny i z mora.
 

Kumbor-Kamenari a ostatné


Táto oblasť Herceg Novi je ozdobená početnými malými plážami, pontónmi a malými prístavmi s oranžovými, mandarínkovými a olivovými hájmi a inou stredomorskou vegetáciou v pozadí. Takmer všetky tieto pláže sú súkromné a ak ste tu môžete sa slniť a kúpať ako na vlastej pláži. Dĺžka tejto časti pobrežia je okolo 3100 m, a kapacita okolo 6000 ľudí.

couponcodeshosting

Počasie

Ulcinj, ME

09:30PM

4°C

Humidity: 68%

Wind: NNE 0.73m/s

Radio online