Monday the 5th - Montenegro Coupon

Rezervácia ubytovania

Apartmány, domy, izby:
Kliknutím na číslo ubytovacej jednotky sa zobrazí ubytovacia jednotka s podrobným popisom objektu ( lokalita, vzdialenosti, pláže, dodatočná ponuka, komunikácia a iné ), popisom ubytovacej jednotky ( informácie o ubytovaní, (cena na vyžiadanie), doplnkové vybavenie: TV-SAT, klimatizácia) a detailná fotogaléria ubytovania - interiér, exteriér, okolie, pláže v blízkosti, riviéra. Ak nie je možné objednať ubytovanie uvedeného objektu priamo na stránkach, pošlite požiadavku cez kontakný formulár, emailom, alebo telefonicky.

 Cena a rezervácia ubytovania:
Cena (ponuku pošleme na vyžiadanie) ubytovania je vyjadrená cenou za apartmán, alebo za lôžko podľa počtu nocí. Po Vašom potvrdení rezervácie Vás budeme emailom (telefonicky) kontaktovať a medzitým sa bude kontaktovať majiteľ požadovanej ubytovacej jednotky, aby sa zistilo či apartmán, alebo dom je v tom termíne voľný a či je možná záväzná rezervácia. Ak je rezervácia možná, pošleme na Vašu e-mailovú adresu faktúru na zálohovú platbu. Vo faktúre budú uvedené všetky náklady, ako aj čiastka zálohy, ktorú je potrebné uhradiť pre potvrdenie rezervácie. 

Platba zálohy na pobyt: prebieha v EUR na účet v Tatrabanke. V prípade platby zo zahraničia je možné využiť tiež platbu platobnými kartami MasterCard,VISA,AMERICAN EXPRESS,DISCOVER a PAYPAL (kartou možno zaplatiť aj v menách ako USD, CZK,PLZ, HUF, RUBEL, DINAR a pod.). Platbou zálohy klient súhlasí so Všeobecnými podmienkami a záväzne rezervuje pobyt. Zvyšok sumy sa dopláca pri príchode majiteľovi objektu.

V prípade obsadenej ubytovacej jednotky Vám budú ponúknuté iné objekty podobného charakteru. Nezaplatenie zálohy do stanoveného termínu môže viesť k zrušeniu rezervácie. Zrušenie rezervovaného ubytovania je možné vykonať písomnou formou s účtovaním storno poplatkov.

Ak sa Vám do 24 hodín od vykonanej rezervácie neozveme emailom (nezavoláme), prosíme Vás, zavolajte nám na T-Mobile:0903 855 908

Voucher ( potvrdenie o rezervácii a zaplatení zálohy ).
Po prijatí Vašej platby zálohy Vám pošleme potvrdenie o platbe zálohy a záväznej rezervácie ubytovacej jednotky a následne voucher (pobytový poukaz) so špecifikáciou platby a s nasledovnými údajmi:
1.    Meno, adresu a číslo telefónu poskytovateľa služieb (právnej alebo fyzickej osoby)
2.    Adresu objektu (apartmánu, hotela...)
3.    Meno a adresu objednávateľa rezervácie
4.    Počet osôb, ktorí budú využívať služby uvedené v rezervácii
5.    Opis zaplatenej služby, termín/ dátum pobytu
6.    Poznámku o pobytových poplatkoch

couponcodeshosting

Počasie

Ulcinj, ME

08:24AM

10°C

Humidity: 77%

Wind: ENE 2.6m/s

Radio online