Thursday the 5th - Montenegro Coupon

Ada Bojana - objekt 1004 Doporučený

Ubytovne na Ada Bojana sa nachádzajú v juhozápadnej časti ostrova, v blízkosti nudistickej pláže a sú rozdelené na vílky a bungalovy. V hoteli "Ada Bojana" ** si hostia môžu vybrať medzi tromi typmi ubytovania: Typ A (180 izieb), typ B (46 izieb) a typ L (70 izieb).

Typ A: Jedno poschodové vily, ako pavilóny sú umiestnené oproti reštauračnému zariadeniu smerom na juh a juhozápad k nudistickej pláži a na západ smerom k ústiu rieky Bojana a moru. Vo vilách sú dvojlôžkové a trojlôžkové izby s kúpeľňou, terasou, klimatizáciou, s TV a mini chladničkou.

Typ B: Drevenné bungalovy sú ideálne pre páry. Tri rady drevených bungalovov sa nachádzajú na východnej časti hotela oproti nudistickej pláži. Na prízemí je malá chodba s kúpeľňou, ako aj okrúhle drevenné schodisko vedúce na poschodie, kde je spálňa s dvojitou posteľou, toaletný stolík a šatníková skriňa, TV, mini chladnička a klimatizácia. Každý bungalov má malú verandu s výhľadom na more.

Typ L: Iizby typu L sú najpohodlnejšie a sú ideálne pre rodiny. Sú umiestnené na pláži v stavebných konštrukciách, ktoré tvoria tvar zoskupení. Šesťhranné miestnosti disponujú dvoj posteľami a rozkladacou pohovkou, ktorá môže byť použitá na spanie, veľkou šatníkovou skriňou s policami a kúpeľňou. Všetky izby typu L sú vybavené klimatizáciou, chladničkou, TV a terasou s výhľadom na more.

Kemp "Ada" je pre každého, kto má rád pohodlie kempu a oázu pre nudistov - kempu, ktorý je umiestnený vedľa vchodu do hotelového komplexu na ostrove Ada. Jeho plocha je 54.000 metrov2 a je tu možné súčasne ubytovať 220 ľudí. Kemp má 56 elektrických prípojok, 4 kúpeľne, 16 toaliet, 4 sprchy na státie a 7 pouličných lámp.

couponcodeshosting

Počasie

Ulcinj, ME

10:43AM

29°C

Humidity: 55%

Wind: SSW 6.24m/s

Radio online